gorznomtb18

II Górznieński Maraton MTB. Dworek Wapionka 25.03.2018

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Zuzanna PodgórskaJuniorki(14-18lat)ŚREDNI
Uks Cykliści RypinRypin
2.Paweł MantyckiM1(19-39lat)DŁUGI
BikeBoys.pl CadMario TeamBydgoszczZapłacono
3.Bartłomiej GalickiM1(19-39lat)ŚREDNI
MTB KWIDZYN TEAMKwidzyn
4.Grzegorz DołkowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
brakStare PiastowoZapłacono
5.Sebastian WróbelM2(40-59lat)DŁUGI
Cyklo BydgoszczBydgoszczZapłacono
6.Krzysztof PiaseckiM2(40-59lat)ŚREDNI
Cyklisci RypinRypinZapłacono
7.Jarosław WnukM2(40-59lat)ŚREDNI
Cyklo KwidzynKwidzyn
8.Tomasz KaźmierczakM2(40-59lat)DŁUGI
AGRO-MIL MTB green teamGrudziądz
9.Jacek LewandowskiM2(40-59lat)DŁUGI
KKS "Masters Brodnica"BrodnicaZapłacono
10.Martyna DykalskaJuniorki(14-18lat)ŚREDNI
Cykliści RypinRypinZapłacono
11.Artur KorcM2(40-59lat)DŁUGI
DADELO.PLOlsztyn
12.Paweł KowalkowskiM1(19-39lat)DŁUGI
Centrum Rowerowe OlsztynLubawaZapłacono
13.Piotr GrochowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
brakOlsztyn
14.Marcin NajderM2(40-59lat)ŚREDNI
GTR GOLUB DOBRZYŃGolub DobrzyńZapłacono
15.Eryk BielewskiM1(19-39lat)DŁUGI
AGROMIL MTB green teamGrudziądz
16.Dawid ŁątkowskiJunior(14-18lat)ŚREDNI
UKS Copernicus ToruńLubawaZapłacono
17.Paweł MurszewskiK1(19-39lat)ŚREDNI
Pomorek CrewToruń
18.Piotr MarzecM1(19-39lat)DŁUGI
Rant BartoszyceBartoszyceZapłacono
19.Szymon BorkowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Gam-SerwisLubawaZapłacono
20.Jarosław GrześkiewiczM2(40-59lat)ŚREDNI
Gam-SerwisNowe Miasto LubawskieZapłacono
21.Sławek BethkeM1(19-39lat)ŚREDNI
BikeBoys.PL CadMarioTeamBydgoszczZapłacono
22.Tymon ZiółkowskiK1(19-39lat)ŚREDNI
brakBydgoszczZapłacono
23.Mateusz GrzebytaM1(19-39lat)ŚREDNI
MTB START KARTUZYKartuzyZapłacono
24.Krystian ZiółkowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
BrakBydgoszczZapłacono
25.Tomasz ImpertM1(19-39lat)ŚREDNI
LIPA MTB LipnoZapłacono
26.Tomasz KrupkaM1(19-39lat)DŁUGI
BOMMalborkZapłacono
27.Edmund GrabowskiM3(60lat+)ŚREDNI
G.K. " GRYF TCZEW"Pszczolki
28.Michał GawińskiM2(40-59lat)DŁUGI
Fitserwis MTB TeamBydgoszcz
29.Artur Smoliński M2(40-59lat)DŁUGI
N-Bike AcademyBydgoszcz
30.Krystian SikorskiM1(19-39lat)ŚREDNI
RANT BARTOSZYCEBartoszyce
31.Joanna KalinowskaK1(19-39lat)ŚREDNI
Cykliści RypinRypinZapłacono
32.Piotr ZdzichowskiM2(40-59lat)DŁUGI
Epidemia Cyklozy MTB Susz Susz
33.Marcin KamińskiM1(19-39lat)ŚREDNI
TTC Beretta Toruń ToruńZapłacono
34.Benedykt SzulczykM3(60lat+)ŚREDNI
G.K. "Gryf Tczew"Pszczolki
35.Jarosław BeltM2(40-59lat)DŁUGI
MTB Eldar ŚwiecieŚwiecieZapłacono
36.Daniel KrampM2(40-59lat)ŚREDNI
Mtb START TREC KartuzyKartuzyZapłacono
37.Sebastian TorzewskiM1(19-39lat)DŁUGI
AMSports Bydgoszcz MTB TeamBydgoszczZapłacono
38.Małgorzata TorzewskaK2(40lat+)ŚREDNI
AMSports Bydgoszcz MTB TeamBydgoszczZapłacono
39.Andrzej PodpirkoM2(40-59lat)DŁUGI
AgizTeamOlsztynZapłacono
40.Jacek TorzewskiM2(40-59lat)DŁUGI
AMSports Bydgoszcz MTB TeamBydgoszczZapłacono
41.Rafał JanickiM1(19-39lat)DŁUGI
Janiol TeambydgoszczZapłacono
42.Dariusz PiotrowskiM2(40-59lat)DŁUGI
MTB ELDAR ŚWIECIEŚwiecieZapłacono
43.Rafal SkorobogatyM1(19-39lat)ŚREDNI
Centrum rowerowe olsztyn Olsztyn
44.Kacper BeltM1(19-39lat)DŁUGI
MTB Eldar ŚwiecieŚwiecieZapłacono
45.Krzysztof TyszeckiK2(40lat+)DŁUGI
PasłękPasłęk
46.Marlena GołkowskaJunior(14-18lat)ŚREDNI
Brodnica BiegaBrodnica
47.Waldemar CzarnotaM2(40-59lat)ŚREDNI
Cyklo KwidzynKwidzyn
48.Eryk MaciejewskiJunior(14-18lat)ŚREDNI
UKS Cykliści RypinRypinZapłacono
49.Filip DorschJunior(14-18lat)ŚREDNI
NbikeAkademyBydgoszcz
50.Norbert ŁysiakM2(40-59lat)DŁUGI
N-Bike AcademyNiemczZapłacono
51.Michał SzramM1(19-39lat)ŚREDNI
Jabłonowo Pomorskie
52.Darek TumaniecM2(40-59lat)DŁUGI
Centrum Rowerowe Olsztyn Team Olsztyn
53.Michał NiewiadomyM1(19-39lat)DŁUGI
Cyklo BydgoszczBydgoszczZapłacono
54.Szymon KowszewiczM1(19-39lat)ŚREDNI
-TryszczynZapłacono
55.Kacper RudowskiJunior(14-18lat)ŚREDNI
Lubawa
56.Jakub MaliszewskiM1(19-39lat)ŚREDNI
AKJ KwidzynKwidzyn
57.Marcin MarchlewskiJunior(14-18lat)ŚREDNI
KOMOBIKE SCOTTLubawa
58.Malgorzata MikulskaJuniorki(14-18lat)ŚREDNI
N-BIKE ACADEMYNiemcz
59.Krzysztof KrzywyM2(40-59lat)DŁUGI
NEXUS TeamGdańsk
60.Marcin LorekM2(40-59lat)ŚREDNI
Rowery Kwiatkowski TorunZapłacono
61.Daniel LipinskiM1(19-39lat)DŁUGI
TTC ToruńToruńZapłacono
62.Łukasz LewickiM1(19-39lat)DŁUGI
KKS Masters BrodnicaBrodnica
63.Adam BaumgartM2(40-59lat)DŁUGI
Rowerowa BrzozaBydgoszczZapłacono
64.Marcin KruszczyńskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Cyklo KwidzynKwidzynZapłacono
65.Krzysztof KawalerskiM2(40-59lat)ŚREDNI
N Bike AcademyNiemczZapłacono
66.Tomasz JuchniewiczM1(19-39lat)DŁUGI
7r Logistic Politechnika GdańskaToruńZapłacono
67.Paweł MikołajczykM2(40-59lat)DŁUGI
WSKG Rowery Jamróz Kenda TeamWłocławekZapłacono
68.Łukasz IwaszkoM1(19-39lat)DŁUGI
Bikeboys Cadmario TeamBydgoszczZapłacono
69.Łukasz AlaszkiewiczM1(19-39lat)ŚREDNI
Rowerowe LipnoLipnoZapłacono
70.Piotr JurczakM1(19-39lat)DŁUGI
Zadroga Racing TeamBydgoszczZapłacono
71.Daria HejnowskaK1(19-39lat)DŁUGI
AGROLOK SPORT TEAM/ GTR Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńZapłacono
72.Katarzyna JakubowskaK2(40lat+)ŚREDNI
KKS MASTERS BrodnicaBrodnica
73.Jarosław WołosiukM1(19-39lat)DŁUGI
Cryospace OlsztynOlsztyn
74.Arkadiusz GrudzińskiM1(19-39lat)DŁUGI
4WMBOTToruń
75.Tadeuszt PiątkowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
KURZĘTNIK BIEGANowe Miasto Lubawskie
76.Mariusz WłodarczykM2(40-59lat)DŁUGI
Hotel Krasicki MTB Olsztyn TeamMałdytyZapłacono
77.Anna OchrymczukK2(40lat+)ŚREDNI
Hotel Krasicki Mtb Olsztyn TeamOlsztynZapłacono
78.Mariusz DembowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
H+H PolskaLidzbark Zapłacono
79.Rafał LewandowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Bike Sport DziałdowoDziałdowoZapłacono
80.Rafał KołakowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
DziałdowoDziałdowoZapłacono
81.Marcin ŁukawczykM2(40-59lat)ŚREDNI
TREK Rondo Falbanka TEAMWłocławek
82.Adrian AndrikJunior(14-18lat)ŚREDNI
BrakŚwiecieZapłacono
83.Łukasz TrojanowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
BrakŚwiecieZapłacono
84.Przemysław KrynickiM1(19-39lat)DŁUGI
SISU-OWB teamZielona
85.Michał ZdunkiewiczM1(19-39lat)ŚREDNI
Michelin Team OstródaZapłacono
86.Tomasz JarczykM2(40-59lat)DŁUGI
RDLP Olsztyn MTB TeamOlsztyn
87.Michał KujawaM2(40-59lat)ŚREDNI
KujawaDziałdowoZapłacono
88.Wioletta KucharskaK1(19-39lat)ŚREDNI
GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-DobrzynZapłacono
89.Mariusz JustkaM2(40-59lat)DŁUGI
CYKLO BYDGOSZCZBydgoszczZapłacono
90.Mariusz SiwaM1(19-39lat)ŚREDNI
rowerowe lipnoLipnoZapłacono
91.Mariusz GłabM1(19-39lat)ŚREDNI
LIPA MTBLipnoZapłacono
92.Jacek ZielinskiM2(40-59lat)ŚREDNI
NicrometalZłotoriaZapłacono
93.Marcin RostkowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
haftomaniak.plDziałdowo
94.Bartłomiej OsmańskiM1(19-39lat)DŁUGI
BekoElbląg
95.Igor GruszczyńskiJunior(14-18lat)ŚREDNI
Brak HornówekZapłacono
96.Karol ŻółkowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
KarpinySadlinkiZapłacono
97.Krzysztof SułowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
brakRyn
98.Sławomir KowandaM2(40-59lat)ŚREDNI
Orka Masters IławaLubawaZapłacono
99.Sławek ŁątkowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
OrkaMasters IławaLubawaZapłacono
100.Marcin KowalskiM1(19-39lat)ŚREDNI
DnwDobrzyń Nad WisłąZapłacono
101.Magdalena Klasa-LewandowskaK1(19-39lat)ŚREDNI
MOTO-SPEC ToruńToruńZapłacono
102.Adrian LibudaM1(19-39lat)ŚREDNI
TERRA LUBAVIALubawaZapłacono
103.Adam SieradzkiM1(19-39lat)ŚREDNI
Inowrocław Team MTBInowrocławZapłacono
104.Krzysztof ŁuczakM2(40-59lat)ŚREDNI
Inowrocław Team MTB InowrocławZapłacono
105.Robert LewandowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
MOTO-SPEC ToruńToruńZapłacono
106.Marcin SzmajdaM1(19-39lat)DŁUGI
LIKEBIKEWłocławekZapłacono
107.Maciej BorowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
WSKG Rowery Jamróz Kenda TeamWłocławek
108.Jakub KRZYŻYKOWSKIM2(40-59lat)ŚREDNI
KS SPRINT GRĘBOCIN GRĘBOCINZapłacono
109.Piotr SobierajskiM2(40-59lat)DŁUGI
wtw-poland.comBartoszyce
110.Jakub Krzyżykowski Junior(14-18lat)ŚREDNI
KS SPRINT GRĘBOCIN GRĘBOCIN Zapłacono
111.Wojciech SyrwidM2(40-59lat)DŁUGI
brakOlsztyn
112.Leszek SzczepańskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Cyklo KwidzynKwidzynZapłacono
113.Daniel SkibińskiM1(19-39lat)ŚREDNI
KKS Masters BrodnicaBrodnicaZapłacono
114.Adam WilkM2(40-59lat)ŚREDNI
ToruńToruńZapłacono
115.Andrzej OchockiM2(40-59lat)ŚREDNI
K.K.S. "MASTERS BRODNICA"BRODNICA
116.Krzysztof KrygielskiM2(40-59lat)DŁUGI
CRYOSpace OlsztynWójtowoZapłacono
117.Bożena CzerwińskaK2(40lat+)ŚREDNI
IP Kwidzyn Bike TeamRakowiecZapłacono
118.Grażyna MierzejewskaK1(19-39lat)ŚREDNI
GTR Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńZapłacono
119.Dominik JakubowskiJunior(14-18lat)DŁUGI
SUNRACE Mossopolska.plBrodnica
120.Paweł StrzeleckiM1(19-39lat)ŚREDNI
Klub Kolarski Lew LęborkLęborkZapłacono
121.Paweł AleksińskiM1(19-39lat)DŁUGI
NJS MTB WłocławekWłocławekZapłacono
122.Damian LewandowskiM1(19-39lat)DŁUGI
NJS MTB WłocławekWłocławekZapłacono
123.Marcin PraxmajerM2(40-59lat)DŁUGI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
124.JERZY WITKOWSKIM2(40-59lat)ŚREDNI
TRÓJKAGÓRZNO
125.Marek KucharskiM2(40-59lat)ŚREDNI
GOLUB-DOBRZYŃ Golub-DobrzyńZapłacono
126.Błażej BalewskiM1(19-39lat)ŚREDNI
brakLubawaZapłacono
127.KAZIMIERZ ZAJĄCM2(40-59lat)ŚREDNI
BRAKELBLAG
128.Andrzej WodzyńskiM2(40-59lat)ŚREDNI
GTR Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńZapłacono
129.Grzegorz PodgórskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Cyklo KwidzynKwidzynZapłacono
130.Jarosław SzychM2(40-59lat)ŚREDNI
Orbit one cyclingWielki LUBIEŃZapłacono
131.Edmund SteckiewiczM2(40-59lat)ŚREDNI
KB Lech RypinRypinZapłacono
132.DARIUSZ SZYCHM2(40-59lat)ŚREDNI
CYKLO KWIDZYNRakowiecZapłacono
133.Dariusz SibińskiM2(40-59lat)DŁUGI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
134.Paweł RadtkeM1(19-39lat)ŚREDNI
SISU OWB teamwtelnoZapłacono
135.Kasia LaskowskaK1(19-39lat)DŁUGI
Finisher.plŁomianki
136.Bartosz Nienartowicz M2(40-59lat)DŁUGI
Toruński Klub TriathlonowyToruńZapłacono
137.Dorota WrońskaK2(40lat+)DŁUGI
Lubawa Kocha Biegać LubawaZapłacono
138.Danuta BadowskaK2(40lat+)ŚREDNI
Golubsko-Dobrzynskie Towarzystwo RoweroweGolub-DobrzyńZapłacono
139.Katarzyna ŁuczyńskaK1(19-39lat)ŚREDNI
GTR Golub-DobrzyńToruń
140.Bartosz ZaostrowcewM1(19-39lat)ŚREDNI
GTR Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń
141.Jarek BorowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
GTR Golub-DobrzyńKowalewo PomorskieZapłacono
142.Patryk WronaM1(19-39lat)DŁUGI
WSKG Rowery Jamróz MONTIP TEAMWłocławek
143.ADAM KRAŚNICKIM2(40-59lat)ŚREDNI
BRAKTORUŃ
144.Mariusz KaliszewskiM2(40-59lat)ŚREDNI
KS SzafrankiOstródaZapłacono
145.Witold ZagożdżonM2(40-59lat)DŁUGI
Nidzica BiegaNidzica
146.Sebastian PodlińskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Salon Rowerowy KolarzJaśLubawa
147.Katarzyna LewickaK1(19-39lat)ŚREDNI
Lubawa kocha biegaćLubawa
148.Tomasz StrzemiecznyM1(19-39lat)ŚREDNI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
149.Piotr KozłowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
GTRGOLUB-DOBRZYŃ
150.Dariusz RozwadowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Wąbrzeska Grupa KolarskaWąbrzeźno
151.Stanisław Zaborowski M1(19-39lat)ŚREDNI
Lipa MTBLipno Zapłacono
152.Anna KruszyńskaK2(40lat+)ŚREDNI
OrkaMasters IławaLubawaZapłacono
153.Bartłomiej KościńskiM1(19-39lat)ŚREDNI
brakLidzbarkZapłacono
154.Michał WyżlicM1(19-39lat)DŁUGI
Komobike ScottLubawa
155.Aleksander PiórkowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
CARBON TEAM TORUŃToruń
156.Paweł MochM1(19-39lat)ŚREDNI
zapytaj-dietetyka.pl KwidzynZapłacono
157.Dawid JaroszewskiM1(19-39lat)DŁUGI
brak Nowe Miasto LubawskieZapłacono
158.Sławek MądzielewskiM2(40-59lat)DŁUGI
Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚwiecieZapłacono
159.Jarosław PiechnaM1(19-39lat)ŚREDNI
_ŚwiecieZapłacono
160.Paweł WenderlichM1(19-39lat)ŚREDNI
Lipa MTBLipnoZapłacono
161.Tomasz SajnagaM1(19-39lat)ŚREDNI
Lipa MTBLipnoZapłacono
162.Mirosław SłomskiM2(40-59lat)ŚREDNI
GTR Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńZapłacono
163.Radosław WąsewiczM1(19-39lat)ŚREDNI
Rowerowe LipnoLipnoZapłacono
164.Michał JankowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Lipno
165.Marcin KowalskiM2(40-59lat)DŁUGI
Rowerowe LipnoLipno
166.Marcin Chojnicki M1(19-39lat)ŚREDNI
Rowerowe Lipno Lipno
167.Maciej KorytowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Rowerowe Lipno LipnoZapłacono
168.Damian StolarskiM1(19-39lat)DŁUGI
LipnoLipno
169.Michał LewandowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
MrózBike TeamWąbrzeźno
170.Adam MowińskiM2(40-59lat)ŚREDNI
BrakNowe miasto lubawskieZapłacono
171.Krzysztof KwaśniewskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Bart j-bikeSkarszewoZapłacono
172.Łukasz AleksandrowiczM1(19-39lat)ŚREDNI
BrakLidzbarkZapłacono
173.Dariusz KurekM2(40-59lat)DŁUGI
Cyklo BydgoszczBydgoszczZapłacono
174.Michał ZurelM1(19-39lat)DŁUGI
Cyklisci rypinRypin
175.Michał ZiembaM1(19-39lat)DŁUGI
Cyklo BydgoszczBydgoszczZapłacono
176.Marek MajewskiM3(60lat+)ŚREDNI
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZPrabuty
177.Rafał SłapińskiM1(19-39lat)ŚREDNI
GTR Golub - DobrzyńGolub - DobrzyńZapłacono
178.Łukasz KarwickiM1(19-39lat)ŚREDNI
KrejziRowerDąbrowa ChełmińskaZapłacono
179.GRZEGORZ GOGULSKIM2(40-59lat)DŁUGI
TORUŃTORUŃZapłacono
180.Paweł ŁasińskiM2(40-59lat)DŁUGI
VISOTEC BrodnicaBrodnicaZapłacono
181.Adam PODGÓRSKIM2(40-59lat)DŁUGI
Cykliści RypinRypinZapłacono
182.Andrzej KalichM1(19-39lat)DŁUGI
CYKLISCI RYPINRYPINZapłacono
183.Andrzej RzepkaM2(40-59lat)ŚREDNI
Morsy GłęboczekWielki GłęboczekZapłacono
184.Dariusz PacukM2(40-59lat)DŁUGI
PacukiToruńZapłacono
185.Bartosz ZiębaJunior(14-18lat)ŚREDNI
Rant BartoszyceNidzica
186.Slawomir FurmanekM2(40-59lat)ŚREDNI
Mtb Start Trec KartuzyTczewZapłacono
187.Robert ŻebrowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
MTB Ostróda TeamOstróda
188.Piotr KowalskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Rowerowe LipnoLipnoZapłacono
189.MAREK STREKM2(40-59lat)ŚREDNI
LIPA MTBLIPNOZapłacono
190.Łukasz BautembachM1(19-39lat)ŚREDNI
Rowerowe LipnoLipno
191.Paweł ZakrzewskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Lipa MTB LipnoZapłacono
192.Piotr KamińskiJunior(14-18lat)DŁUGI
komobike scott Wąbrzeźno
193.Artur SzmytM1(19-39lat)DŁUGI
Nbike AcademyBydgoszczZapłacono
194.Maciej RYPIŃSKIM1(19-39lat)DŁUGI
4. Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony TerytorialnejOlsztynZapłacono
195.Tomasz WyżlicM2(40-59lat)ŚREDNI
TERRA LUBAVIALubawaZapłacono
196.Ewa RzepkaK2(40lat+)ŚREDNI
Morsy GłęboczekWielki GłęboczekZapłacono
197.Tomasz SlipcewiczM2(40-59lat)ŚREDNI
IP Kwidzyn Bike TeamRakowiecZapłacono
198.Marcin KozłowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
Marcin KozłowskiRumiaZapłacono
199.Adrian Przybylski M1(19-39lat)ŚREDNI
LIPA MTBLipnoZapłacono
200.Bartek BorkowiczM1(19-39lat)ŚREDNI
LIPA MTBLipnoZapłacono